Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Головківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26535827) був реорганізований і увійшов до складу Медведівської громади

Головківка
Чигиринський район, Черкаська область

Громадські слухання

ГОЛОВКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  21.11.2017 р.                                 с.Головківка                            № 13/02-06

Про проведення громадського обговорення

щодо добровільного об’єднання

територіальних громад .

Відповідно до положень Порядку  проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням  сесії  7  скликання Головківської сільської ради №14-3 від 11.10.2016 року листа № 829-02-17/1 від 16.11.2017 року Чигринської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад Чигиринського району» , та ч.2 ст.6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»:

1.                     Провести громадське обговорення в період з 22 листопада 2016 року по 01 грудня  2017 року, з метою вивчення пропозицій мешканців громади щодо ініціювання добровільного об’єднання  територіальних громад  міста Чигирин і селища Чернече Чигиринської міської ради та сіл Боровиця, с.Вершаці, с.Тарасо-Григорівка, с-ща Кудашеве, с.Галаганівка, с.Головківка, с-ща.Скелівка , с. Зам’ятниця, с.Деменці , с.Іванівка,с. Вдовичене, с-ща Бурякове, с-ща Гненне, с.Красносілля, с.Розсошинці, с.Погорільці, с.Матвіївка, с-ща Скаржинка,с. Медведівка, с.Івківці, с.Мельники, с-ще. Буда, с.Новоселиця, с.Полуднівка, с.Чмирівка, с.Рублівка, с.Рацево, с.Вітове, с.Стецівка, с.Суботів, с.Тіньки, с.Топилівка, с.Трушівці, с.Худоліївка  в Чигиринську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Чигирин , Чигиринського району, Черкаської області.

2.                     В рамках громадського обговорення  призначити  відповідальним за збір пропозицій від мешканців територіальної громади села Головківка секретаря виконкому Титаренко Людмилу Василівну.

3.                     Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо ініціативи добровільного об’єднання громад.

4.                     Депутатам Головківської сільської ради провести по будинковий обхід  жителів громади відповідно  до виборчих округів та провести протокольне опитування мешканців (зразок опитувального листа додається).

5.                     Розмістити на території громади інформаційні оголошення щодо громадського обговорення та загальне обговорення провести 01 грудня 2017 року 0 14 годині в приміщенні Будинку культури.

6.                     Включити до порядку денного наступної сесії Головківської, сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад на основі результатів громадського обговорення.

Сільський голова                                                                         Г.Д.Дарієнко

До розпорядження

від 21 листопада 2017 року №14/02-06

Опитувальний лист