Міжнародний проект «Козаки, хрестоносці і ми»

Міжнародний проект «Козаки, хрестоносці і ми» розпочався! До  школярів Головківського НВК І-ІІІ ст. Чигиринського району приїхали 18 польських школярів та їхні вчителі - Магда і Регіна.
Не дивлячись на те, що цими вихідними дощова погода і прохолодно, але спілкування з новими друзями, отримання нової інформації, участь у майстер-класах, подорожах зігрівають усіх. Першими в графіку проведення - інтеграційний майстер-клас «Що ми знаємо про країну наших партнерів, про козаків і хрестоносців?», пішохідна екскурсія в Атаманський парк, пікнік біля джерела «Живун», творча робота в групах над створенням сценарію фільму під робочою назвою " Як козаки …"

Довідка: ще влітку минулого року директор Головківського НВК І-ІІІ ст. Наталія Канюка побувала у Варшаві, де разом зі своїми колегами представила на високому рівні заклад, який очолює. Сватка - це не туристична подорож! В минулому році у Наталії Володимирівни було чотири дні напруженої роботи, які пройшли дуже швидко. Там, у Варшаві, був підписаний Меморандум про співпрацю і вже цього року польські школярі приїхали в гості до головківських.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *